Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | RE-BJ-17429 |
| Місце встановлення | Передня |
| Довжина | 70.5 мм |
| Висота | 71 мм |
| Розмір конуса | 22.3 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Duster |
Інформація для замовлення
- Ціна: 694,27 ₴

