-5%

CI-SB-16899 MOOG Сайлентблок
489,14 ₴
464,52 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: CI-SB-16899
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | CI-SB-16899 |
| Місце встановлення | Передній |
| Діаметр зовнішній | 14.2 мм |
| Довжина | 70.3 мм |
| Висота | 59.7 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Traveller , Expert, Proace, Jumpy |
Інформація для замовлення
- Ціна: 464,52 ₴
