-5%

CI-SB-10885 MOOG Сайлентблок
467,17 ₴
443,66 ₴
- Більше 6 од.
- Код: CI-SB-10885
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | CI-SB-10885 |
| Місце встановлення | Передній |
| Діаметр зовнішній | 14.5 мм |
| Довжина | 56 мм |
| Висота | 66 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | DS5, C5, 407, 508 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 443,66 ₴
