-5%

CI-SB-10884 MOOG Сайлентблок
188,62 ₴
179,13 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Більше 6 од.
- Код: CI-SB-10884
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | CI-SB-10884 |
| Місце встановлення | Задній |
| Діаметр зовнішній | 14.6 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Висота | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | DS5, C5, 407, 508 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 179,13 ₴
