-5%

CI-BJ-10658 MOOG Кульова опора
310,07 ₴
294,47 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Більше 6 од.
- Код: CI-BJ-10658
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | CI-BJ-10658 |
| Місце встановлення | Передня права |
| Довжина | 42.3 мм |
| Висота | 58 мм |
| Розмір конуса | 20 мм |
| Тип кріплення | Під прес |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Dodge |
| Сумісність з моделлю | Eclipse Cross, Lancer, Caliber, ASX, C-Crosser, Outlander, 4007, 4008 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 294,47 ₴
