-5%

PE-BJ-15315 MOOG Кульова опора
469,42 ₴
445,79 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: PE-BJ-15315
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | PE-BJ-15315 |
| Місце встановлення | Передня |
| Довжина | 63.5 мм |
| Висота | 55 мм |
| Розмір конуса | 18 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 208, C3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 445,79 ₴
