
CI-SB-15890 MOOG Сайлентблок
310,64 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Більше 6 од.
- Код: CI-SB-15890
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | CI-SB-15890 |
| Місце встановлення | Передній |
| Діаметр зовнішній | 18.2 мм |
| Довжина | 55.2 мм |
| Висота | 48 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, 208, C3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310,64 ₴
