Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | OP-BJ-5560 |
| Місце встановлення | Передня права |
| Довжина | 43 мм |
| Висота | 68 мм |
| Розмір конуса | 14.5 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Omega |
Інформація для замовлення
- Ціна: 569,33 ₴

