-5%

VO-BJ-13582 MOOG Кульова опора
619,32 ₴
588,15 ₴
- Більше 6 од.
- Код: VO-BJ-13582
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | VO-BJ-13582 |
| Місце встановлення | Передня права |
| Довжина | 66.7 мм |
| Висота | 64 мм |
| Розмір конуса | 20 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Polo, Fabia, Octavia, A3, Leon, Golf, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 588,15 ₴
