Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | FD-BJ-12509 |
| Місце встановлення | Передня ліва |
| Довжина | 42 мм |
| Висота | 58 мм |
| Розмір конуса | 21 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, C-Max, Transit Connect, Focus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 541,14 ₴

