-5%

FI-SB-2514 MOOG Сайлентблок
534,17 ₴
507,28 ₴
- В наявності 4 од.
- Код: FI-SB-2514
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | FI-SB-2514 |
| Місце встановлення | Передній |
| Діаметр зовнішній | 19.1 мм |
| Довжина | 159 мм |
| Висота | 165 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Palio |
Інформація для замовлення
- Ціна: 507,28 ₴
