Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | CI-SB-4962 |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Діаметр зовнішній | 12 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Висота | 85 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota |
| Сумісність з моделлю | C1, 107 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 688,89 ₴

