-5%

PE-BJ-0837 MOOG Кульова опора
442,38 ₴
420,12 ₴
- В наявності 4 од.
- Код: PE-BJ-0837
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | PE-BJ-0837 |
| Місце встановлення | Передня права |
| Довжина | 90 мм |
| Висота | 52 мм |
| Розмір конуса | 17.5 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | DS5, 307, 308, Berlingo, RCZ, C4, Partner, 508 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420,12 ₴
