-5%

CI-BJ-3355 MOOG Кульова опора
456,75 ₴
433,76 ₴
- В наявності 4 од.
- Код: CI-BJ-3355
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | CI-BJ-3355 |
| Місце встановлення | Передня права |
| Довжина | 68 мм |
| Висота | 46 мм |
| Розмір конуса | 16 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | ZX, Xsara, Partner, Berlingo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 433,76 ₴
