-5%

PE-SB-1303 MOOG Сайлентблок
111,45 ₴
105,84 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Більше 6 од.
- Код: PE-SB-1303
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | PE-SB-1303 |
| Місце встановлення | Передній |
| Діаметр зовнішній | 12 мм |
| Довжина | 33.2 мм |
| Висота | 30.9 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | ZX, 306, Xsara, Berlingo, Xsara Picasso, Partner |
Інформація для замовлення
- Ціна: 105,84 ₴
