-5%

OP-SB-3770 MOOG Сайлентблок
705,40 ₴
669,90 ₴
- Більше 6 од.
- Код: OP-SB-3770
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | OP-SB-3770 |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Діаметр зовнішній | 12.2 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Висота | 90.4 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Corsa, Zafira, Combo, Meriva |
Інформація для замовлення
- Ціна: 669,90 ₴
