-5%

OP-BJ-5583 MOOG Кульова опора
407,37 ₴
386,87 ₴
- Більше 6 од.
- Код: OP-BJ-5583
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | OP-BJ-5583 |
| Місце встановлення | Передня права |
| Довжина | 45 мм |
| Висота | 52 мм |
| Розмір конуса | 12 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Сумісність з маркою | Opel, Saab |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira, Omega, 9-5, Vectra, Meriva |
Інформація для замовлення
- Ціна: 386,87 ₴
