
OP-SB-1376 MOOG Сайлентблок
119,56 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Більше 6 од.
- Код: OP-SB-1376
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | OP-SB-1376 |
| Місце встановлення | Передній |
| Діаметр зовнішній | 12 мм |
| Довжина | 39 мм |
| Висота | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Calibra, Astra, Vectra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 119,56 ₴
