-5%

NI-SB-15538 MOOG Сайлентблок
544,37 ₴
516,97 ₴
- Більше 6 од.
- Код: NI-SB-15538
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | NI-SB-15538 |
| Місце встановлення | Задній |
| Діаметр зовнішній | 14.2 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Висота | 50.5 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Qashqai |
Інформація для замовлення
- Ціна: 516,97 ₴
