-5%

NI-SB-15276 MOOG Сайлентблок
365,40 ₴
347,01 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: NI-SB-15276
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | NI-SB-15276 |
| Місце встановлення | Задній |
| Діаметр зовнішній | 14.2 мм |
| Довжина | 37.3 мм |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, Koleos, X-Trail |
Інформація для замовлення
- Ціна: 347,01 ₴
