-5%

NI-BJ-4927 MOOG Кульова опора
615,47 ₴
584,49 ₴
- Більше 6 од.
- Код: NI-BJ-4927
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | NI-BJ-4927 |
| Місце встановлення | Передня права |
| Довжина | 55 мм |
| Висота | 90 мм |
| Розмір конуса | 18 мм |
| Тип кріплення | Під прес |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Pathfinder, Navara |
Інформація для замовлення
- Ціна: 584,49 ₴
