-5%

RE-SB-1343 MOOG Сайлентблок
188,86 ₴
179,36 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Більше 6 од.
- Код: RE-SB-1343
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | RE-SB-1343 |
| Місце встановлення | Передній |
| Діаметр зовнішній | 12 мм |
| Довжина | 45.3 мм |
| Висота | 46 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo, Clio, Kubistar |
Інформація для замовлення
- Ціна: 179,36 ₴
