Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | TO-SB-16933 |
| Місце встановлення | Передній |
| Діаметр зовнішній | 12.2 мм |
| Довжина | 50.2 мм |
| Висота | 54.8 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Prado |
Інформація для замовлення
- Ціна: 494,96 ₴

