Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | TO-SB-6586 |
| Місце встановлення | Передній |
| Діаметр зовнішній | 16 мм |
| Довжина | 41 мм |
| Висота | 65.5 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla, Auris, NX, RAV4, Avensis, Prius, Mirai |
Інформація для замовлення
- Ціна: 372,47 ₴

