
LR-SB-13967 MOOG Сайлентблок
329,85 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Більше 6 од.
- Код: LR-SB-13967
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | LR-SB-13967 |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Діаметр зовнішній | 34 мм |
| Довжина | 46 мм |
| Висота | 65 мм |
| Тип кріплення | Гумове |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover Sport |
Інформація для замовлення
- Ціна: 329,85 ₴
