-5%

LR-BJ-1928 MOOG Кульова опора
672,65 ₴
638,79 ₴
- Більше 6 од.
- Код: LR-BJ-1928
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | LR-BJ-1928 |
| Місце встановлення | Передня права |
| Довжина | 54.5 мм |
| Висота | 98 мм |
| Розмір конуса | 18.3 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Freelander |
Інформація для замовлення
- Ціна: 638,79 ₴
