Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | LR-SB-12563 |
| Місце встановлення | Задній |
| Діаметр зовнішній | 14 мм |
| Довжина | 43 мм |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Freelander |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355,83 ₴

