-5%

LR-SB-15633 MOOG Сайлентблок
485,92 ₴
461,46 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: LR-SB-15633
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | LR-SB-15633 |
| Місце встановлення | Задній |
| Діаметр зовнішній | 14 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover Evoque, Freelander |
Інформація для замовлення
- Ціна: 461,46 ₴
