Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | LR-SB-8460 |
| Місце встановлення | Передній |
| Діаметр зовнішній | 14.2 мм |
| Довжина | 44.3 мм |
| Висота | 53 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Discovery |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370,06 ₴

