-5%

LA-BJ-0392 MOOG Кульова опора
356,94 ₴
338,97 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Більше 6 од.
- Код: LA-BJ-0392
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | LA-BJ-0392 |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 64.5 мм |
| Місце встановлення | Передня права |
| Тип кріплення | Під болт |
| Розмір конуса | 17.3 мм |
| Сумісність з моделлю | 2102, 2104, 2107, Niva, 2106, 2105 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 338,97 ₴
