-5%

LA-BJ-0063 MOOG Кульова опора
367,15 ₴
348,67 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Більше 6 од.
- Код: LA-BJ-0063
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | LA-BJ-0063 |
| Місце встановлення | Передня права |
| Довжина | 65 мм |
| Висота | 82 мм |
| Розмір конуса | 14 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Сумісність з моделлю | Granta, Priora, 112, 110, 111 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 348,67 ₴
