-5%

CH-SB-14092 MOOG Сайлентблок
650,69 ₴
617,94 ₴
- В наявності 5 од.
- Код: CH-SB-14092
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | CH-SB-14092 |
| Місце встановлення | Передній |
| Діаметр зовнішній | 16.2 мм |
| Довжина | 52.4 мм |
| Висота | 72 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Jeep |
| Сумісність з моделлю | Grand Cherokee |
Інформація для замовлення
- Ціна: 617,94 ₴
