Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | CH-SB-13395 |
| Місце встановлення | Передній |
| Діаметр зовнішній | 12 мм |
| Довжина | 46 мм |
| Висота | 51 мм |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Grand Cherokee, Commander |
Інформація для замовлення
- Ціна: 485,35 ₴

