-5%

HY-SB-17883 MOOG Сайлентблок
551,08 ₴
523,35 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: HY-SB-17883
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | HY-SB-17883 |
| Місце встановлення | Передній |
| Діаметр зовнішній | 14.2 мм |
| Довжина | 70.7 мм |
| Висота | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Optima, Grandeur, Sonata |
Інформація для замовлення
- Ціна: 523,35 ₴
