Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | HY-BJ-2629 |
| Місце встановлення | Передня |
| Довжина | 50 мм |
| Висота | 65 мм |
| Розмір конуса | 20 мм |
| Тип кріплення | Під прес |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Highway, Santa Fe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 562,92 ₴

