-5%

914.495 ELRING Прокладка ГБЦ
2 182,65 ₴
2 072,79 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 914.495
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 914.495 |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 2.05 мм |
| Товщина після затягування | 2.05 мм |
| Діаметр | 85 мм |
| Матеріал | Волокнистий композит |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, Z3, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр [мм] | 85 |
| Етап ремонту | 1 |
| Конструкція ущільнення | Ущільнення з м’якого матеріалу з металом |
| Монтажна товщина [мм] | 2,05 |
| Тип запчастин | Ущільнення, голівка циліндра |
| Товщина (мм) | 2,05 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 072,79 ₴
