-5%

007.544 ELRING Кільце ущільнювальне
103,37 ₴
98,17 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Більше 6 од.
- Код: 007.544
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 007.544 |
| Внутрішній діаметр | 21 мм |
| Зовнішній діаметр | 33 мм |
| Висота | 9 мм |
| Матеріал | NBR |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, Istana, T1, T1/TN, SL, /8 (W114/W115), 124 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 9 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 21 |
| Захист від пилу | з пилозахисною крайкою |
| Зовнішній діаметр [мм] | 33 |
| Конструкція радіального ущільнення вала | V/AS |
| Тип запчастин | Ущільнювальне кільце |
Інформація для замовлення
- Ціна: 98,17 ₴
