-5%

130.692 ELRING Прокладка ГБЦ
1 088,82 ₴
1 034,02 ₴
- В наявності 5 од.
- Код: 130.692
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 130.692 |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 1.46 мм |
| Товщина після затягування | 1.46 мм |
| Діаметр | 84 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Corolla, Expert, 306, 206, Jumpy, Xsara, Scudo, Berlingo, Partner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр [мм] | 84 |
| Конструкція ущільнення | Ущільнення з металевим шаром |
| Кількість отворів | 2 |
| Кількість шарів | 4 |
| Монтажна товщина [мм] | 1,46 |
| Тип запчастин | Ущільнення, голівка циліндра |
| Товщина (мм) | 1,46 |
| додаткові потрібні вироби див. у списку приладдя ( | 152.550 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 034,02 ₴
