-5%

198.680 ELRING Прокладка ГБЦ
1 435,42 ₴
1 363,18 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 198.680
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 198.680 |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 0.64 мм |
| Товщина після затягування | 0.64 мм |
| Діаметр | 79 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Fiat, Suzuki, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Wagon R, Swift, SX4, Jimny, Justy, Grand Vitara, Ignis |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 363,18 ₴
