-5%

344.460 ELRING Прокладка ГБЦ
1 127,81 ₴
1 071,04 ₴
- Більше 6 од.
- Код: 344.460
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 344.460 |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 0.45 мм |
| Товщина після затягування | 0.45 мм |
| Діаметр | 80.2 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 1 |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр [мм] | 80,2 |
| Конструкція ущільнення | Ущільнення з металевим шаром |
| Кількість шарів | 1 |
| Монтажна товщина [мм] | 0,45 |
| Тип запчастин | Ущільнення, голівка циліндра |
| Товщина (мм) | 0,45 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 071,04 ₴
