-5%

381.050 ELRING Сальник вала двигуна
380,05 ₴
360,92 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 381.050
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 381.050 |
| Внутрішній діаметр | 51.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 64 мм |
| Висота | 6 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 626, 3, 6, 323 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 6 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 51,5 |
| Захист від пилу | з пилозахисною крайкою |
| Зовнішній діаметр [мм] | 64 |
| Конструкція радіального ущільнення вала | AS |
| Тип запчастин | Ущільнювальне кільце вала, колінчатий вал |
| Тип нарізання | Права нарізь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360,92 ₴




