-5%

A1787 Фільтр повітря (PURFLUX)
563,67 ₴
535,30 ₴
- В наявності 4 од.
- Код: A1787
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Код запчастини | A1787 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Polo, Toledo, Rapid, A1, Fabia, Ibiza |
| Ширина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 535,30 ₴
