-5%

A3011 Фільтр повітря (PURFLUX)
499,39 ₴
474,26 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: A3011
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A3011 |
| Виробник | Purflux |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 53 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Soul, I30, Elantra, Ceed, Cerato |
| Ширина | 162 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 38 |
| Назва бренду | PURFLUX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 474,26 ₴
