-5%

L1069 Фільтр масла (PURFLUX)
665,60 ₴
632,10 ₴
- В наявності 4 од.
- Код: L1069
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | L1069 |
| Виробник | Purflux |
| Сумісність з маркою | Rolls-Royce, BMW |
| Сумісність з моделлю | Phantom, X5, X6, XB7, Ghost, Wraith, Dawn, B6, B7, 7-Series, B5, Cullinan, 6 |
| Висота | 122 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 38 |
| Назва бренду | PURFLUX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 632,10 ₴
