-5%

A3000 Фільтр повітря (PURFLUX)
610,03 ₴
579,32 ₴
- В наявності 3 од.
- Код: A3000
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A3000 |
| Виробник | Purflux |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 49 мм |
| Довжина | 244 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Ширина | 243 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 38 |
| Назва бренду | PURFLUX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 579,32 ₴
