-5%

VKDS 476008 Сайлентблок
440,55 ₴
418,38 ₴
- В наявності 4 од.
- Код: VKDS 476008
+380 (68) 109-81-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Код запчастини | VKDS 476008 |
| Висота | 90 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 79 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Duster, Sandero, Logan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 90 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 12,2 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 79 |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Тип запчастин | Балка осі |
| парні номери артикулів | VKDS 476008 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 418,38 ₴
