Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 3337 A |
| Виробник | Sofima |
| Довжина | 234 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Висота | 47 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Rezzo |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 535,45 ₴




