Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 3A16 A |
| Виробник | Sofima |
| Довжина | 273 мм |
| Ширина | 124 мм |
| Висота | 79 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio, Duster, Vesta, XRAY |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 411,74 ₴

