Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 3604 A |
| Виробник | Sofima |
| Довжина | 171 мм |
| Ширина | 239 мм |
| Висота | 52 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 667,61 ₴

