Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S 7111 NC |
| Виробник | Sofima |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 72 мм |
| Внутрішній діаметр | 19 мм |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Daf, Alfa Romeo, УАЗ, Land Rover, Peugeot, Opel, Volvo, Audi, Suzuki, Volkswagen, Fiat, Iveco, Ford, Seat |
| Сумісність з моделлю | 240-244, Niva, Boxer, Visa, Sierra, Ducato, Jetta, J9, J5, 2000 MK I, 11, Jumper, Orion, 2000 MKII, 31512, C35, Indica, Passat, 131, Escort, Espace, 80, Horizon, Fiesta, Giulia, HY, 19, Campagnola, Lublin, Rapid, Trafic, 440, 242, Transit, Transporter, 21, 504, 604, Golf, Clio, Master, 460, AR 8, CX, J7, Argenta, Mondeo, Samurai, Ronda, Super 5, Vitara, 88/109, Scorpio, Baleno, 132, Daily, Tagora, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID бренду | 142 |
| Назва бренду | SOFIMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 122,20 ₴

